Як уміє поєднувати приємне з корисним українська Drupal-тусовка?

За останні півроку ми встигли побувати вже на 2-х міжнародних Drupal-подіях: Drupal Dev Days в місті Сегед (Угорщина) та на DrupalCon North America в Остіні (США). Тепер вже нам точно є з чим порівняти те, що війшло в традицію Львівської Друпал-події. 

І нас дуже радує той факт, що незважаючи на географію, об'єднує всіх цих людей загальна позитивна хвиля відкритості у спілкуванні, бажання допомогти один одному, поділитися досвідом, але найголовніше - повеселитися на повну! 

Хто з вас зможе забути минулорічний турнір з Texas Hold'em після всіх тих захоплюючих роздач і all-in, запальну вечірку під ритми рок- і блюз-хітів минулого століття, ну і продовження вечора в дружній компанії (ще кілька годин тому абсолютно незнайомих тобі) друпалістів з Молдови, Білорусі, Росії та України? Скільки нових корисних знайомств було заведено! Скільки позитивних емоцій було отримано! А вже скільки пива випито ... :) 

Ці тусовки заряджають енергією на кілька місяців вперед! А займатися організацією такого заходу - суцільне задоволення. Адже стараємося ми як для рідних, якими стали всі ви для нас за 2 попередніх заходи у Львові. 

З того, про що вже можемо вам розповісти - буде захоплюючий лазертаг, веселий пікнік на природі, код спринт, а пиво можна буде не тільки попити, а й позмагатись в такий популярний Beer-pong! 

Ми обіцяємо - буде круто! 

P.S. До речі, вже почалася рання реєстрація на кемп :)