Дякуємо за круто проведений час на Lviv Euro Drupal Camp 2014!

Чотири місяці підготовки. Три  золотих спонсори. Два дні. Один Lviv Euro DrupalCamp 2014.

Панове, з гордістю можемо сказати — ми це зробили! І наш кемп став наймасштабнішою Drupal-подією цьогоріч в Україні, де зібралась надзвичайно дружня та весела тусовка. І сподіваємось, всі ці 150 учасників отримали цілий шквал позитивних емоцій. Але про все по порядку. :)

Почалась конференція 6 вересня у конференц-залі готелю “Жорж” з BOF-сесії на тему, яка зараз турбує нас всіх — Drupal 8. Енді Пост та Андрій Поданенко влаштували незабутню дискусію, де жоден зі слухачів не залишився байдужим та почерпнув для себе нову цікаву інформацію.

Потім найвідважніші з учасників вирушили на змагання з лазертагу, де команда переможців отримала цікаві сувеніри у подарунок.

І нарешті, найочікуваніша складова програми — pre-party у вже знайомому всім закладі — “Хмільному домі Роберта Домса”, де було випито 150 літрів пива та лунали хіти групи AC/DC. Всі учасники розважились не на жарт, адже група була надзвичайно драйвовою!

Але розваги розвагами, а Lviv Euro DrupalCamp — це передусім цікаві доповіді та обговорення, а цього року ще і code sprint, менторами якого були Енді Пост та Андрій Поданенко.

Цьогоріч кожен учасник отримав безліч цікавих сувенірів: від наліпок до фірмової патріотичної футболки.

Спонсори теж не залишились осторонь — Lemberg частували учасників цукерками, Blink Reaction роздавали фірмову продукцію, а Adyax навіть дарували парасольки за найцікавіші питання доповідачам.

Доповіді та BOF були на будь-який смак — від старту в розробці Drupal до оптимізації сайтів. Кожен з присутніх міг знайти для себе щось цікаве.

А наостанок було розіграно 3 персональні ліцензії PHP Storm від наших спонсорів JetBrains.

Дякуємо всім, хто був з нами на Lviv Euro DrupalCamp 2014! Дякуємо нашим спонсорам та інформаційним партнерам — LembergBlink ReactionAdyaxADCI solutionApps4AllDeWebZ-Wolves DevelopmentGODO Lviv Coworking Center, організаторам Jday 2014. Без всіх вас конференція не була б такою захоплюючою та масштабною!

Ми уже визначились із датою наступного Lviv Euro Drupal Camp! Він відбудеться 26-27 вересня 2015 року. Сподіваємося побачити усіх вас там знову! Щиро ваші, організатори Lviv Euro DrupalCamp, компанія InternetDevels.