Друпаллеру на замітку - що подивитися у Львові

Ти вже передчуваєш смак крутої Друпал тусовки в перлині західної України, культурному та харизматичному Львові? Тоді давай знайомитися з численними пам'ятками цього незабутнього міста. А всяких цікавинок тут хоч відбавляй - місто буквально перевантажене унікальними місцями, що надихають та зачаровують. Отже, почнемо: 

Музей сала 

Любиш цікаві та трохи дивні речі? Тоді відвідай єдиний у світі музей, присвячений національному українському продукту - салу. Ну а якщо ти справжній гурман, то зможеш по праву оцінити цю смакоту в ресторані при музеї. Тут подають навіть сало в шоколаді. Смак незабутній) 

Львівський оперний театр 

Побувати у Львові та не побачити місцеву "Ла Скалу" - просто злочин! Розкішна архітектура в стилі неоренесансу захоплює дух, а відточена до найменших нюансів майстерність акторів запам'ятається тобі надовго. 

Львівська копальня кави 

А ти знав, що кавові зерна насправді ростуть не на деревах, а добуваються в шахті? Не віриш? Тоді спустися в забій Львівської копальні кави та переконайся в цьому. А ще обов'язково спробуй цей духм’яний напій в кафе нагорі! 

Замкова гора 

Хочеш побачити неймовірний міський пейзаж? Піднімись на Замкову гору, поглянь на цю казку та спробуй відшукати нові привабливі куточки Львова, які варто відвідати. 

Кав'ярня "Під клепсидрою" 

Де ти зможеш спробувати найкращу палаючу каву в світі? Де збирається Львівська богема? І де у Львові можна ловити останні промені сонця, сидячи на літній терасі під теплим пледом? Відповідь на ці всі питання - кав’ярня "Під клепсидрою". 

Парк “Цитадель” 

Якщо натовп туристів у центрі міста тобі добряче набрид, то сховатися від людей можна в парку "Цитадель". Досліджуй бастіон 19 століття, який зберігся до наших днів майже без змін. 

Мазох-cafe 

А це місце ідеально для любителів незвичайних речей та екстриму. Адже кафе відображає концептуальну атмосферу в стилі творів Леопольда фон Захер-Мазоха. У житті потрібно все спробувати, чи не так?) 

Крім того, по Львову можна просто прогулюватися, насолоджуючись його незабутньою атмосферою. Або ось ще бюджетний варіант - сісти в трамвай і кататися вулицями прекрасного Леополіса :) Ще можна спробувати відшукати всіх львівських левів (підказка - всього їх 24). Обери те, що підходить саме тобі! У цьому місті ти точно не засумуєш :)